V nedávné jihoamerické kvalifikaci mistrovství světa se brazilská reprezentace díky úpravám, které provedl hlavní trenér Dorival, postupně vrátila do formy. V tento mezinárodní zápasový den Samba Army nejprve venku porazila Chile a poté hrála doma proti Peru. Brazílie v posledních pěti střetnutích neprohrála a tentokrát splnila očekávání, zápas zakončila vítězstvím 4:0 a zahájila sérii šesti výher proti Peru.

Brazilský tým tentokrát vyslal silnou sestavu a ukázal silnou touhu po vítězství. Na začátku utkání Peru vstřelilo gól dres Brazílie, ale ten byl pro ofsajd uznán neplatným. Následně útočník Barcelony Rafinha svým vynikajícím výkonem vytvořil mnoho příležitostí pro Brazílii. Jeho první střela sice trefila břevno a odrazila se, ale ve 36. minutě využil pokutový kop k otevření skóre a pomohl Brazílii k vedení 1:0.

Ve druhém poločase Brazílie nadále kontrolovala hru. V 52. minutě vybojoval Savinho v pokutovém území další penaltu a Rafinha stabilně skóroval, dvakrát se trefil a zvýšil skóre na 2:0. Ofenziva Brazílie neustávala. V 72. minutě dostal bývalý hráč Manchesteru United Pereira centr od Enriqueho a míč z voleje upravil na 3:0. V závěrečné fázi hry skóroval Enrique dlouhou střelou přímo mimo pokutové území, což nakonec pomohlo Brazílii k vítězství 4:0.

Toto vítězství nejen pokračovalo ve vítězné sérii Brazílie dětské fotbalový dres, ale také jim umožnilo remizovat s Uruguayí v pořadí a nadále si udržet příznivou pozici pro kvalifikaci na mistrovství světa. V dalším utkání se Brazílie utká s Uruguayí. Konkurence mezi dvěma silnými týmy musí přitáhnout více pozornosti. Kdo získá v tomto silném dialogu převahu? Počkejme a uvidíme.